Nyheter

Revisionstjänst Falkenberg AB

Sandgatan 16

311 75 Falkenberg

Telefon nr: 0346-579 00

Epost: se flik Personal

 

Öppettider

mån-tor 8.00-16.00

fre 8.00-14.00

Lunchstängt 12.00-13.00

Klicka här för karta »

 

Vi är måna om att du ska känna dig trygg i dina kontakter med oss. Därför har vi anpassat vår hantering av personuppgifter till den nya och skärpta dataskyddsförordningen (GDPR). I vår nya integritetspolicy som finns att ladda ner här, ser du tydligt vilka uppgifter vi samlar in, varför vi gör det, samt hur de används, sparas och skyddas.

 

Personal

 

 Ulf Andrésen  Catarina Johansson

Ulf Andrésen

Auktoriserad revisor

Telefon nr: 0346-579 07
Mobil nr: 0705-22 43 14
Epost: ulf@rtj.se

Catarina Johansson

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 14
Epost: catarina@rtj.se

 

 

 Linda Widarsson  Anna-Lena Rasmusson

Linda Widarsson

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 05
Epost: linda.w@rtj.se

Anna-Lena Rasmusson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 06
Epost: anna-lena@rtj.se

 

 

 Malin Hellenäs Maria Edstav

Malin Hellenäs

Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 09
Epost: malin@rtj.se

Maria Edstav

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 04
Epost: maria@rtj.se

 

 

 Personal Jacob Gunnarsson

Julia Andersson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 01
Epost: julia@rtj.se

Jacob Gunnarsson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 13
Epost: jacob@rtj.se


 

 

 Tobias Andersson Christer Andersson

Tobias Andersson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 11
Epost: tobias.andersson@rtj.se

Christer Andersson

Auktoriserad revisor

Telefon nr: 0346-579 02

Mobil nr: 0768-35 79 00
Epost: christer.andersson@rtj.se

 

 

 Caroline Bengtsson  

Caroline Bengtsson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 10
Epost: caroline.bengtsson@rtj.se

Ida Johansson

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346-579 15
Epost: ida.johansson@rtj.se

 

 

 

 - -Christer Ljungberg

Carina Lindholm

Redovisningskonsult

Telefon nr: 0346–579 08
Epost: carina.lindholm@rtj.se

Christer Ljungberg

Godkänd revisor

Telefon nr: 0346-579 03
Mobil nr: 0708-77 55 59
Epost: christer.l@rtj.se